Skip to content
reflexna-masaz-bratislava

Ajurvédska masáž
hlavy a šije CHAMPI 

Hlavou v oblakoch, či nohami na zemi?

ajurvédska masáž hlavy a šije champi

Hlavou v oblakoch

Ajurvédska masáž hlavy a šije CHAMPI 

Je relaxačnou olejovou masážou hlavy, šije, krku a ramien. Cieľom tejto masáže je odstránenie pocitov napätia v oblastiach krčnej chrbtice, zlepšenie ohybnosti krku, uvoľnenie stavov migrény, zlepšenie stavov nespavosti a zvýšenie koncentrácie


Cenník

  • 30min – 35.00 €

Nohami na zemi

Reflexná masáž chodidiel 

Masírovaním reflexných bodov, tzv. receptorov, ktoré sa nachádzajú na chodidlách, stimulujeme a optimalizujeme činnosť jednotlivých orgánov a telo sa vracia do vnútornej rovnováhy. Odporúčame ju v rámci prevencie, ale aj ľuďom trpiacimi ťažkosťami s trávením, vylučovaním alebo lymfatickým systémom.

Cenník

  • 45min – 45.00 €
reflexná masáž chodidiel

Je ajurvédska terapeutická suchá masáž, pri ktorej sa špeciálny bylinný prášok aplikuje na telo a s väčším tlakom sa vmasíruje proti smeru vlasových folikulov – proti toku váty. Masáž aktivuje nervy a zvyšuje prietok krvi do narušených častí tela.

Táto starobylá indická masáž je veľmi účinná pri viacerých problémoch. Podporuje množstvo kyslíka v tkanivách a zlepšuje krvný obeh. Preto ju odporúčame pri problémoch so spánkom, koncentráciou, pískaním v ušiach, migrénou a vysokým očným tlakom. Prekrvuje tiež pokožku a podporuje kvalitu a rast vlasov. V neposlednom rade účinne pomáha všetkým ľuďom, ktorí trávia veľa času sedením, či státim, pretože uvoľnuje svaly v oblasti chrbtice, ramien, krku a hlavy.