Skip to content
masáž

References

Pavol Hlúbik

If we care about the happiness of others, we find our…

Massage therapy is not just a profession for me, I see it as a mission. I try to teach my clients self-love – I want them to realize that if they want to maintain their fast pace, they need to slow down at least for a while. I’m trying to create a safe place where they can recharge not only their bodies, but also their insides. 

Masáže Pavol Hlubik

References

Shaurya Dhir 

I am a student in Milan who came to Bratislava to train and it was difficult for my body to recover until Pavol really helped me. The massage and cupping therapy was top class and I highly recommend it to anyone reading this. Pavol has a lot of knowledge about trigger points and releases and uses different equipment and methods to increase effectiveness. 

Sven Stangl

I am kickboxing student from Miami who came to Bratislava for 1 week. I was training 2 hours per day and was experiencing extreme muscle soreness and fatigue. I visited Pavol 3 times during my time spent in Bratislava and he performed cupping therapy 2 times and massage in order to release muscle tension. This really helped me perform at my best throughout my training sessions. Highly recommended and top quality massage. 

Natália

Paľko spĺňa všetky moje predstavy o výbornom masérovi. Bol citlivý, vnímavý voči mojim požiadavkám pred masážou. Počas masáže som pod jeho rukami plne zrelaxovala. Vnímala som ako z celej jeho osobnosti sála profesionalita, odbornosť a empatický prístup. Určite Paliho ako maséra odborníka odporúčam všetkými desiatimi.

Rastislav Miskovic

Tréner mi ťa odporučil a neľutujem. Je vidno že vieš čo robíš, presne si príkladom že ako vyzerá robota ktorá ťa baví. Perfektná masáž a vidíme sa zase, diki 

Anton Katrenčík

Musím úprimne povedať že navštívil som už desiatky masérov, ale takú pestrosť procedúr a správne nastavenie intenzity ako u Paliho, som ešte nezažil.  Bankovkanie trapézov je GENIALITA 100% veľmi mi to pomáha.  Taktiež príjemný priestor, hudba…. Keď chcete kľud, máte kľud, keď chcete vysvetliť, všetko vysvetlí. Odporúčam úprimne 

Tomáš Pecko

Palinove zlaté ručičky dávajú masáži úplne iný rozmer a preto sa s pokojným svedomím naňho môžte s čímkoľvek obrátiť!  Poskytne vám svoju energiu, aby ste od neho odchádzali s perfektným pocitom ľahkosti a voľnosti! Nesmierna vďaka za tento druh “umenia” a vrelo odporúčam komukoľvek, kto hľadá za masážou aj hlbší zmysel než len “uvoľniť a rozhýbať” svaly! 

Oliver Vavro

Ďakujem veľmi Palimu za takýto relax. Nepoznám maséra čo sa tak precízne vyhrá s problémovými oblasťami kombináciou mnohých techník. Odporúčam veľmi.

Tatiana Vrtochová

Už po prvej masáži som vedela, že sa určite rada vrátim. Odchádzala som maximálne spokojná, zrelaxovaná a uvoľnená. Pali je masér, ktorý naozaj ovláda svoju prácu, počúva svojich zákazníkov a na základe úvodnej konzultácie navrhne masáž. Vysoko hodnotím jeho profesionalitu, entuziazmus a pozitívnu energiu.  Po masáži som mala pocit úplného fyzického a psychického uvoľnenia, nakoľko moja masáž spočívala v kombinácii bankovania stuhnutých trapézových svalov a chrbta a problémových achiloviek, a zároveň relaxačnej masáže, ktorá je veľmi príjemná, v príjemnom, voňavom a krásnom prostredí. Miesto je výborne dostupné, so súkromným parkovacím miestom. Rozhodne odporúčam

Eva Danišová

ak hľadáte maséra s dušou ste na správnom mieste. akoby jeho ruky viedla potreba človeka ležiaceho na masérskom stole. Pri prvom kontakte prechádzate akousi prvou diagnostikou pohladením a potom vnímate klud.

Len pokojný človek vie podľa mňa dopriať pokoj ostatným a Palino je POKOJ.

Ak ste unavený vstanete oddýchnutí

Ak máte plnú hlavu myšlienok odídete ukľudnení

Ak platí že len v tichu nájdete seba a v slove vypovedanom nájdete odpoveď, choďte si túto myšlienku overiť k Palkovi. 

Som vďačná za mladých ľudí, ktorí sú fungujúci v tomto móde.

Palinko Tvoja masáž je  proste neopísateľná.

Ty si sa pre masáž narodil. Máš dar od Pána Boha. Sa vieš vcítiť doslova do duše a presne vieš ,čo klient ,ktorého masíruješ potrebuje.

Máš zlaté ručičky. Som šťastná ,že som ťa spoznala a že som mala to šťastie byť  Tebou masírovaná. Som si oddýchla a doslova zabudla na starosti. 

Katka

Profesionálna, príjemná, precítená masáž. Ďakujem za pekný relaxačný zážitok. Teším sa na ďalšie masáže 🙂 

Anna Štiptová

Masáž doporučujem všetkými 10-timi. Chodievam na masáže dlhšie a každá je iná, ale tu sa ešte určite vrátim keď budem v Bratislave. Mix masírovania rukami a bankami, ja záver pištoľou + mentolový sprej na bolesť, voňavé oleje aj hudba všetko bolo super a samotný zážitok z masáže, ten bol najlepší. Odišla som oddýchnutá a spokojná. Ešte raz ďakujem.

Denisa Šturdzík Beňová

Najlepšia a najprecíznejšia masáž jedine od Paliho. Ďakujem, len vďaka tebe viem čo je skutočná masáž pri ktorej maximálne zrelaxujem a cítim sa ako znovu zrodená.

Martin Nikoléni

Pocity z masáže sú TOP, si velmi ludský a chceš pomocť.Vidieť ze ťa baví, a to stačí, stále je  možnosť sa posunúť vyššie, a pre toho koho to baví a snaží sa spraviť každu masaž ako tu najlepšiu, je kvalita prirodzenosťou.Tak verím že sa ti bude dariť len viac a viac, držím palce.

Veronika

Kvalitná a profesionálna masáž. Už viackrát som absolvovala masáže u Paliho. Vždy som bola veľmi spokojná. Dávam 10/10. Vrelo doporučujem, či už ako relax po práci alebo po tréningu. Pali je profesionál a masáž prispôsobuje požiadavkám klienta. Už teraz sa teším na ďalšiu masáž.

Gabriela Hrnkova

Veľmi príjemná masáž od sympatického maséra, vidno, že svoju prácu robí rád.  Tiež chválim tiché, pokojné prostredie. Odporúčam

Marek Lupták

Neskutočný relax pri masáži. Teším sa nabudúce.

Ján Sklenárik

Nič lepšie ako precízna celotelová masáž, s bankovaním od Paliho, po únavnom týždni asi neexistuje…Super, odporúčam každému aspoň 1x do mesiaca takto zrelaxovať

Anna Ragasová

Ďakujem za perfektnú masáž, ešte tri dni po nej sa cítim oddýchnutá. Musím ale vyzdvihnúť aj profesionálny prístup a príjemná atmosféra. Ďakujem ešte raz.

Maroš Galovič

Ďakujem za včerajšiu masáž. Našli sme bolestivé miesta na ktorých treba pracovať + bola to parádna relaxácia aj vďaka úžasným masážnym olejom. Odporúčam na 100%.

Ivana Kabaštová

Milý Paľko! Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za tvoju masáž. Odchádzala som z nej skvele vymasírovaná a k tomu ešte totálne zrelaxovaná. Netuším ako to robíš, ale rob to ďalej. Ja sa už teším na ďalšiu masáž u Teba.

Jakub Novák

Nie je nič lepšie, ako skvelá masáž od profesionála, ktorého práca veľmi baví. Pali má excelentný prístup, rád poradí a pomôže. V jeho mega salóne si človek oddýchne nielen fyzicky, ale aj psychicky. Už teraz sa teším na ďalšiu masáž.

Ivan Peťko

Ďakujem za neskutočnú masáž po ktorej som perfektne zregenerovaný spal ako bábätko aj v tomto teple 37˚C.

Massages can help improve blood and lymph flow in the body, which ensures better delivery of oxygen and nutrients to cells and tissues. This improves metabolism, relieves muscle tension, and helps eliminate waste products from the body.

Massages improve blood and lymph circulation

Massages can help improve blood and lymph flow in the body, which ensures better delivery of oxygen and nutrients to cells and tissues. This improves metabolism, relieves muscle tension, and helps eliminate waste products from the body.
Massages can be an effective tool for reducing stress and anxiety, which are common problems of modern life. During massage, hormones of happiness such as endorphins are released, which help to reduce stress and tension levels.

Massages reduce stress and anxiety

Massages can be an effective tool for reducing stress and anxiety, which are common problems of modern life. During massage, hormones of happiness such as endorphins are released, which help to reduce stress and tension levels.
Massages can be an effective way to treat pain and injuries, such as problems with the back, knees, or shoulders. During massage, muscles and joints are relaxed, which improves their mobility and reduces pain.

Massages help with pain and injuries

Massages can be an effective way to treat pain and injuries, such as problems with the back, knees, or shoulders. During massage, muscles and joints are relaxed, which improves their mobility and reduces pain.